Nikolay Pavlovskiy arvustus kuupäeval 02 aug 2025
02 aug 2025 • 64 arvustust • Navigator
Jahisadam ja linn ise olid väga meeldivad. Kesklinn, mida ümbritsevad muuseumid, restoranid, praam ja ekskursioonilaevad, kihab linnaelust. Pärast vaikseid jahisadamaid teel Turku poole mõjub linnaelu mõnevõrra hirmutavalt. Sadama personal on väga vastutulelik ja sõbralik. Jahisadamas on kõik põhimugavused: dušid, saun, tualetid, vesi ja elekter. Vaiade vahel sildumine on aga selle sadama oluline miinus.