Nikolay Pavlovskiy arvustus kuupäeval 23 märts 2025
23 märts 2025 • 64 arvustust • Navigator
Huvitav koht. Jahisadamas on tavaliselt vähe vabu kohti, seega tasub koht ette broneerida. Marinerod aitavad sildumisel, lükates paate kummipaatidega sõna otseses mõttes vabadesse kohtadesse. Personal on väga sõbralik. Saabusin sadamasse öösel ja töötajaid kohal ei olnud, seega ei pääsenud ma duššidesse ega tualettidesse, sest kõikidel ustel on koodlukud. Üldiselt meeldis mulle nii jahisadam kui ka linn ise.