Nikolay Pavlovskiy arvustus kuupäeval 05 aug 2025
05 aug 2025 • 64 arvustust • Navigator
Väike, kuid üsna mugav jahisadam. Poidele silduda ei saa, sest need on erakasutuses. Külaliskohad asuvad restorani juures, kus saab silduda külg ees. Sadam on üsna soodne: maksin öö eest 22 eurot. Piirkond on mõnevõrra elav, mööduvad paadid võivad tekitada laineid ning praamist tuleb veidi müra. Restoran meeldis mulle, kuid see töötab ainult kella 20.00-ni. Ööbimiseks on see suurepärane variant.