Nikolay Pavlovskiy arvustus kuupäeval 26 mai 2025
26 mai 2025 • 64 arvustust • Navigator
Jahisadam asub suurepärases kohas ja sildumistasud on üsna mõistlikud, arvestades, et see on otse kesklinnas. Sadama ümbrus on elav, lähedal on klubid, restoranid ja poed. Jahisadama kõrval on ka kai, kust sõidavad turismipaadid. Need paadid tekitavad laineid, mis võivad sadamasse ulatuda, seega on mõistlik silduda kaist veidi kaugemale, et vöör vastu kaid ei lööks.