Madis Rallmann arvustus kuupäeval 11 nov 2025
Madis Rallmann
11 nov 2025 • 1 arvustus • Deckhand
11 nov 2025 • 1 arvustus • Deckhand
Mõntu sadam oli hea peatuskoht enne Gotlandi poole suundumist. Ümbruses ei ole väga palju vaadata, aga see on sobiv koht puhkuseks enne pikemat sõitu.