Nikolay Pavlovskiy arvustus kuupäeval 13 märts 2025
13 märts 2025 • 64 arvustust • Navigator
Sisenesin sellesse jahisadamasse teel Mariehamni, et tormi eest varju saada. Kirjutan selle arvustuse endale, et ma ei peaks kunagi enam sellesse sadamasse minema. Kohapeal ei olnud ühtegi sadama töötajat. Kõik oli suletud. Tualetti ei pääsenud, dušist rääkimata. Mitte just kõige meeldivam olukord, kui saabud pärast tormi. Sadama lähedal ei ole midagi huvitavat peale golfiväljaku. Poode ega tanklaid ei ole.